Trojkolesový športový kočík, čo aj nejak vyzerá a ustojí aj terén a sneh. Thule Urban Glide 2/aký máš názor?

Zodpovedané
30. nov 2020

Dobry večer prajem.

Idem si po radu. Zvažujeme kúpu športového kočíka. Asi chceme viac trojkolesový, pretože je lepsi aj do horšieho terénu?

Pozerali sme Thule Urban Glide 2. Aký máš naň názor? Je to len momentálna imidžovka, alebo je aj naozaj taký dobrý, ako všetci vravia?

Chceli by sme, aby mal nafukovacie kolesá, aby prešiel aj horšie cesty, také lesné - a aj sneh. Viem, že na Thule nie je polohovatelna opierka noh, ale videla som, že sa da taka vec dokúpiť. A chceme, aby ten kočiar aj nejak vyzeral, že to nebude úplná ohavnosť 😀😀🙂
Snáď nie sme veľmi naroční.

Budeme veľmi radi, ak nám pomôžeš s výberom.
Ďakujeme krásne!

Ahoj,

Thule Urban Glide2 je určite peknou, kvalitnou aj dobre ovládateľnou voľbou. Dokonca včera som ho videla aj v bratislavskom Auparku, takže myslím vyhovuje aj tým štýlom 🙂 Čo sa týka horších ciest, bude to v poriadku, aj keď teda poznám aj pevnejšie trojkolky. Čo sa týka opierky nôh, tu to myslím dokúpiť extra nejde, lebo konštrukcia je tak šikmejšie. Ale dá sa asi na existujúcu došiť taký pás, čo to drží zdvihnutý. Celkovo, je to dobrý a priestranný kočík a určite budeš fajn. LEN treba rátať s tým, že je ozaj veľmi mohutný/dlhý, a fakt nejaké to miesto zaberie.

Thule Urban Glide 2

Mojou alternatívou, ktorá by bola aj trochu kratšia, aj rýchlejšie skladná a aj s polohovaním opierky nožičiek, by bol jednoznačne Baby Jogger City Elite (2). Je mi ale jasné, že či sa ti ešte zdá pekný, alebo teda ako na teba pôsobí. Každopádne z môjho pohľadu je to ešte o niečo praktickejší a kvalitnejší kočík. To ale neznamená, že Urban Glide je chyba - iba vyjadruujem osobnú preferenciu.

Baby Jogger City Elite 2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli