Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Ak potrebuješ robustnú all-terrain kombináciu s veľkou vaničkou, Bebetto Vulcano v akciovom sete z 2017 je relatívne rozumná voľba, dokonca aj s fajn športiakom. Ak si ok s vyššou váhou, a rátaš aj so zabratým miestom v kufri, mohli by ste byť, myslím si, spokojní. Ja osobne by som si ale zakúpila inú sediacu autosedačku - kvalitnejších, ADAC testovaných značiek, to je moja jedna výtka.

Podobným, o čosi ľahším typom by bol Kinderkraft Prime, ktorý odporučím - a tiež spripomienkujem, že radšej by som si autosedačku zaobstarala lepšiu, hoc i z druhej ruky.

Ďalším kandidátom by mohol byť Bomimi Bastien Air - kde ku športiaku (okolo 290 eur - mínus nejaké percentá pri registrácii v inektorých eshopoch), dokúpiš vaničku (140) a adaptéry (15) - a autosedačku by som riešila lepšiu, hoc i bazárovú za pár eur. Podobne ako pri Kinderkrafte, získaš tak fajn, terénnu kombináciu s bezpečným vajíčkom, ktorá ti aj skutočne poslúži a nie je extrémne ťažká.

EasyGo Optimo Air by tiež mohlo byť relatívne ľahké, cenovo dostupné riešenie problému - ale teda mestskejšie.

Ak preferuješ korýtkové kočíky, možno by stálo za to zvážiť nejaký kočík so sedadlom typu 2v1, čo je super začiartočné voľba tak do roka a pol. Niečo ako Kinderkraft Moov či Veo, z lepších Diono Quantum… Majú väčšiu vaničku i korýtkový sedák, a keď bude čas na ľahší, neotočný kočík, nebide to taká strata priestoru ani peňazí.

Ešte by som sa rada vyjadrila k tej vaničke. Hovoríš, že čakáte bábo vo februári. Pre mňa toto znamená, že naopak vôbec nepotrebujete nejakú väčšiu hlbokú vaničku - naopak, postačí akákoľvek. Bábo keď sa narodí, je malinkaté, teda aj s fusakom, dekou, oblečením ho zmestíš fakt do každej jednej - a na jar, leto bude ešte len pomaly rásť a neskôr prejde už do športiaku Takže ja osobne by som sa na vašom mieste nenechala absolútne obmedziť výberom na základe priestoru vo vaničke - zaručujem ti, že si vystačíte aj s bežnou veľkosťou, a dokonca aj s vaničkou menšou.