Trojkombinácia s odpružením, čo nezruinuje, nebude poľská, a využijem ju čo najdlhšie, ideálne celú dobu

Zodpovedané
15. okt 2020

Ahoj,

pri prvom babu som mala klasicku polsku 3-kombinaciu, nakolko babo bolo zimne. Pri 2., letnom babu som si mohla dovolit Petite&Mars Street s vloznou taskou a penovymi kolesami, nakolko sme nemali narocny teren. Teraz pri 3. babatku sa mi ziada zmena. Nechcem lacnú poľskú trojkombináciu, ktorá ma sklame, ale nechcem íst ani hneď do športiaka. Chcem si poslednýkrát užiť kočíkovanie s hlbokou vaničkou, riadnym fusakom a bábom zabaleným tak, že mu z neho trčí len noštek. Chcem klasické pérovanie kolies. Existuje vôbec kočiar, ktorý by nás finančne nezruinoval (to znamena, že nemôžem dať za kočík tisíce), bol trojkombinácia, mal dobrú základňu a športiak, ktorý by som využila po celú dobu kočíkovania a nemusela sa naháňať hned na 6 mesiacov za nejakym Valcom, Britaxom a pod.?

Vďaka

Ahoj,

za mňa s tým, čo píšeš - Britax Go Big2 či už nový, alebo aj bazárový, taký mäkký jazdne, jedným prstom tlačiteľný model iný nekúpiš. Nie je najlacnejší, ale z toho, že si chceš kočíkovanie užiť, ja chápem kvalitu a čo najpohodlnejšiu jazdu. A tú ti ponúkne tento model.

Britax Go Big2

Keby tam nebola tá podmienka klasického pérovania, boli by asi aj iné možnosti.
Baby Jogger City Premier je jazdne super, je aj kvalitný a priestranný aj na celú dobu kočíkovania (alebo jej väčšinu) - plus je skladnejší.

Baby Jogger City Premier

Easywalker Harvey2 je zasa mäkký, ale priestor je tam o čosi horší. A nie je to najlacnejší model.

Easywalker Harvey2

Možno je dobré rozmýšľať radšej o prvom najväčšom, ale najpohodlnejšom kočíku. A k nemu niečo malinké na cesty, ak by ste často cestovali. Lebo aj pruženie, ale aj skladnosť, aj priestor asi nenakombinujeme na 100 %.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli