Univerzálna, skladná pláštenka na športový kočík s extra predĺženou strieškou (Lionelo Bell)

Zodpovedané
26. aug 2020

Ahoj,

kúpila som športový kočík Lionelo Bell, ale nebola k nemu pláštenka do dažďa. Kým začne sychravejšie počasie, potrebujem nejakú zohnať. Vedela by si mi prosím poradiť nejakú univerzálnu, skladnú pláštenku na športový kočík, ideálne s voľným okienkom (nie dierky), tak aby pasoval aj na predĺženú striešku?

Ďakujem

Ahoj,

ja si myslím, že ak by najmä cena bola dôležitým kritériom, poslúži aj tá z DM-ky a sadnúť by mala. Ak sa posnažíš pri skladaní, ani taká obrovská nie je - dá sa poskladať vcelku kompaktne.

Z trošku drahších by som odporučila Diono Rain cover, ktorý je dodávaný aj s vreckom na poskladanie kompaktnejšie - trochu špecifická, ale myslím si, že sadne.

Jedny z najsadnúcejších univerzálne a zároveň kompaktne zložiteľných sú jednoznačne Elodie Details pláštenky. Ale sú drahé. Ja by som šla do nej.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli