Vajíčko - autosedačka kompatibilná s podvozkom Cybex Balios M. Bude sedieť Besafe? Na aké adaptéry?

Zodpovedané
26. jan 2021

Ahoj.

Zhanam vajicko, ktore mi bude pasovat na konstrukciu Cybex Balios M. Znacka Besafe mi bude sediet? Na tie adaptery, na ktore davam hlboku vanicku? Alebo mi treba nejake specialne adaptery na tuto znacku vajicka?

Dakujem za odpoved.

Ahoj,

na Cybex Balios M potrebuješ na autosedačku iné - vlastné, špecifické autosedačkové adaptéry s názvom adaptér Cybex Balios M, Agis M M Iris pre autosedačky

Na ne okrem Cybex a Maxi-Cosi sedačiek budú sedieť aj Besafe vajíčka (je to rovnaká koncovka).

Cybex Balios M

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli