Valco Snap 4 a iné Snap modely - aké sú medzi nimi rozdiely?

Zodpovedané
16. jan 2019

Chcem sa opýtať, aké sú rozdiely medzi jednotlivými kočíkmi značky Valco Snap 4? Našla som ďalej druh Valco Baby Snap 4 Tailormade, Valco Baby Sport 4, Valco Snap 4 Tailormade Grey Marley... A veľa poddruhov a vôbec tomu nerozumiem. Ďakujem

Ahoj,

rozdiely tak obľúbenej rady Snap sú nasledovné:

Valco Snap 4 je základný model s klasickými penovými kolesami. Tento môžeš nájsť aj v Tailormade edícii (Valco Snap 4 Tailormade), pričom Tailormade znamená prémiovú melange látku, ktorá nie je šušťáková. Vlastnosti kočíka ostávajú rovnaké. Valco Snap Sport je verzia Snap 4 s nafukovacími Sport kolesami. Je možné si kúpiť len základnú verziu Snap 4 a samostatne kolesá Sport, čím zo Snap 4 vznikne Snap 4 Sport.

Valco Baby Snap 4

Valco Baby Snap 4 Sport

Snap je dostupný aj vo verzii Ultra Tailormade, čo znamená s odlišným - otočným sedadlom.
Starší Ultra už dostupný nie je - odlišoval sa “šušťákovými” poťahmi, ako aj korýtkovým typom sedadla (ktoré u nového modelu už nenájdeš). Tieto takisto zoženieš aj s príávlastkom Sport, teda s nafukovacími kolesami.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Valco Baby Snap Ultra

Valco Snap 4 Trend Tailormade je novšia, vyššia, priestrannejšia a vybavenejšia verzia pôvodného Snapu. Tak ako ten, aj tento sa dá zakúpiť s nafukovačkami ako Snap 4 Sport Trend Tailormade (prípadne si nafučky dokúpiš aj osobitne).

Valco Baby Snap 4 Trend

Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade

A ešte čosi… Grey Marble, Black Charcoal alebo iné “farebné” prívlastky (obvykle na úplnom konci) budú indikovať iba farebné prevedenie kočíka. S modelom to už nesúvisí 🙂

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli