Valco Snap športový a hlboká vanička na Quad/Ultra (nepasuje) - pomôže adaptér, alebo treba zmeniť vaničku?

Zodpovedané
26. jan 2021

Dobrý deň,

Mám doma kočík Valco Snap 4, kúpila som si k nemu vaničku - no je to zrovna pevná vanička na kočík Quad a Ultra, mám k nej aj adaptér na tieto kočíky samozrejme, na môj nepasuje - mám zmeniť dokúpiť ešte takýto adaptér, aby mi pasovala, alebo mám zmeniť celú vaničku? 🙂

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

mrzí ma to, ale Quad/Ultra vanička ti na tvoj Valco Snap 4 pasovať nebude.

Valco Baby Snap 4

Ty potrebuješ hlbokú externú vaničku určenú na klasickú Snap líniu. K nej sú už aj adaptéry. Tie adaptéry samotné ti nepomôžu k nesprávnej vaničke, sedia práve k tejto a na Snap 4 konštrukciu.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli