Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ahoj!

Easywalker Mosey+ je za mňa jednoznačne lepšou, kvalitnejšou a všestrannejšou možnosťou s fakt dlhou ložnou plochou. Mimo striešky tam nevýhody nevidím, a 10,5 kg je v pomere k typu a výkonu okčíka podľa mňa málo. A teda k strieške - v sede úplne stačí. Jediný problém môže nastať v ľahu, kedy ti môže svietiť v prípade slnka nižšie, alebo veľmi ostrého. Mne osobne nepríde až taká problematicklá, ale rozumiem, že každá máme iné predstavy a potreby. Ja osobne by sombola ok aj s clonou - príde mi to ako dobré riešenie, ale ak ti nevyhovuje:

  • ušiť si striešku možno dať jednoducho, a popýtať sa na to predsa nič nestojí. Skús konvalinku na sashe, alebo pozri koníkovský bazár, a vyhovieť sa dá vždy. Buď predĺžiť jednotlivé sekcie striešky, alebo prirobiť šilt…
  • na Mosey+, ako aj na mnoho modelov iných značiek, vieš pripevniť (aj letnú) striešku z Bugaboo Donkey. Budeš k tomu okrem samotnej striešky potrebovať aj úchyty a prúty (voľne dostupné napríklad v candies alebo vandastore či originál bugaboo stránke).


A p.s. - v eshope predeti somna tento model videla dosť slušné zľavy a tiež vystavené kusy za fakt super ceny. Ušetríš na tú Bugaboo strechu.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade s nafukovačkami je dobrou voľbou, ale je to jednoznačne nižšia “trieda” kočíka, ako Easywalker. V teréne by ti mohlo chýbať odpruženie, a ak máš vyššieho muža, tak aj to polohovanie rúčky že tam nie je. Určite to nie je zlý kočík, ale konštrukčne (zvary, pevnosť rámu) mne osobne nepríde ako kočík do lesa.

A čo iné… za mňa, Jané Kendo.