Valco Snap Ultra Trend 2019 - je funkčný a pohodlný?

Zodpovedané
8. apr 2019

Ahoj,

videla som niekolko prispevkov, tak sa chcem poradit ohladom tohoto kocika. Mam trojkombinaciu Peg-Perego, ale idem ho predat a chcem sportak, ktory bude otocny aj smerom ku mne, bude lahko zlozitelny, lahky, nehrkavy, pohodlnny a tak... Poradili mi Valco ten najnovsi typ, paci sa mi velmi aj ta strieska. Je podla vas tento kocik ok? Nemam na Cybex Priam ani Stokke 😂

Ahoj,

kočík Valco Snap Ultra Trend je podľa mňa vydarený a myslím si, že neoľutuješ jeho kúpu. Je príjemne ľahký, dobre skladný, dostatočne priestranný a šikovný. Ja osobne nie som úplne Valco nadšenec, ale oceňujem jeho dobré prevedenie a vychytanie mnohých múch. Fakt oceňujem striešku, nastaviteľnú rúčku i priestranný nákupný košík. Rátaj stále s tým, že je to mestský športový kočík a ideálne je vyskúšať si jeho ťažisko, nech ti naisto vyhovie. Ale na pohodlné brázdenie mesta je dobrý - ak máš však v okolí mnoho nerovností, zváž nafukovacie Sport kolesá.

Valco Baby Snap 4 Ultra Trend

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli