Vanička s pripojením na adaptéry (vaňa k môjmu Kiddy Evostar1 už nie je v ponuke a chcem kočík byužiť pre ďalšie)

Zodpovedané
13. okt 2020

Ahoj Eli,

chcela by som sa ta opytat. Existuje vanicka na kocik, ktora sa da pripojit cez adaptery z vajicka? Mam kocik od Kiddy - Evostar1, no zial uz sa hlboka vanicka neda zohnat. Tak hladam nejaku nahradu ktora by nan pasovala. Do dialsieho kocika investovat zbytocne nechcem. Vedela by si mi poradit ci sa da vobec nieco take zohnat?

Dakujem pekny den Michaela

Ahoj,

jasné, dá sa. Konkrétne by to bola ultra skladná vanička Cot to Go od značky GB. Na Maxi-Cosi/Cybex adsptéry sa pekne naklikne.

Okrem nej máš možnosť zaobstarať si staršiu Quinny Dreami (asi len bazárovo), ktorá tiež sedí na tieto isté autosedačkové adaptéry.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli