Veľmi skladný a ľahký športový kočík/golfáč, čo upevním na turistický batoh

Zodpovedané
4. jún 2020

Dobry den.

Viete prosim poradit nejaky lahucky kocik, ktory po zlozeni je mozne pripevnit na turisticky batoh.

Vdaka

Ahoj,

poradím takú špecialitku, čo sa práve na batoh dá prerobiť a pri svojej mini veľkosti zvládne v podstate aj les.

Je ňou Omnio (Stroller) - veľmi špecifický, ale funkčný model, ktorý akosi u nás nie je veľmi dostať, ale napr. u susedov v Poľsku ho zoženieš. Ponúka ho aj amazon, ale neviem, či niekto doručí aj na SK.

Omnio Stroller

Druhou takou možnosťou by potom bol najkompaktnejší kočík na svete GB Pockit.

GB Pockit

Prípadne jeho trošku prepracovanejšia, luxusnejšia, málinko väčšia, ale stále fakt ultrabrutálkompaktná verzia GB Pockit+ All-City, ktorú ti aj odporučím.

GB Pockit+ All-City

A za spomenutie stojí aj 5,5 kg Baby Monsters Kuki.

Baby Monsters Kuki

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli