Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Výber dvojkombinácie pre prvorodičku - drobná mamička, dedinský terén, do 1000 eur. Easywalker?

Zodpovedané
20. nov 2020

Dobrý deň,

prosím si poradiť ohľadom kombinovaného kočíka - 2oj kombinácie, ktorý by mi vydržal a dobre slúžil minimálne po čas, kým nebudem kupovať golfový kočík.

Čo sa týka rozpočtu, ochotná som zaplatiť max okolo 1000€. Moje požiadavky sú, aby bol kočík ľahký, spratný nakoľko som malá žienka... Čo sa týka terénu, určite chcem aby to nebol len mestský kočík, nakoľko bývame na dedine a rada by som ho brala aj trochu do väčšieho terénu, ale aj aby sa dobre ovládal tiež po meste a rovnom teréne. Preferujem skôr nekorýtkové sedenie, ale nie je to priorita. Priorita je aby bol funkčný, ľahký, kvalitný, a aby som bola spokojná ja aj bábätko 🙂

Pozerám po nasledujúcich značkách a typoch - Easywalker - tu buď model Rudey alebo Harvey, Mutsy, Britax alebo Thule Sleek. Favorit je zatiaľ Easywalker, ale rada si nechám poradiť prípadne odporučiť aj inú značku. 🙂

Ďakujem veľmi pekne.

Ahoj!

Značka Easywalker je za mňa na takúto situáciu jedna z topov. Určite by vyhovel aj Harvey2, no to je korýtkové sedenie (je ale, aspoň za mňa a mojich synov, pohodlné). Pre nekorýtko sa určite obráť na novinku Rudey, práve ju máme na testovanie a tento kočík má naozaj veeeľmi veľa dobrých vecí a kopu vylepšení. nie je najľahší,a le zasa na väčší terén úplne najľahší ani byť nemôže - a na typ je relatívne ľahký dostatočne. A práve som doň dala môjho 3 a polročného a ešte má miesto (!!!) - to je veľmi unikátne na otočný kočík.

Z nekorýtok, ktoré by boli absolútne vhodné a jedny z top volieb na tvoje používanie, je určite super Gesslein FX4 Classic… A ak by si predsa len dala šancu tým korýtkam. nedá mi nespomenúť aj dlhoročnú fantastickú klasiku (a kvalitu) - Baby Jogger City Premier.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka

Viac o mne na Youtube: kočíkujem / spievam (kuk aj Spotify), či Instagrame.