Výber športového kočíka, porovnanie Petite&Mars Move, Kinderkraft Grande a Baby Design Coco

Zodpovedané
9. apr 2020

Dobrý deň,

chcela by som kúpiť športový kočík. Syn má 10 mesiacocv a chcem, aby kočík vydržal aspoň do 2,5r. Bude používaný na bežné prechádzky po ceste a na poobedňajších spaniach za každého počasia. Vybrala som 3 značky, cenovo dostupné.

Prosím vás o radu, porovnanie športových kočíkov:
Petite&Mars Move
Kinderkraft Grande Grey 2020
Baby Design Coco 2020

Ďakujem veľmi pekne za radu 🙂

Ahoj,

porovnávaš naozaj dosť podobné modely kočíkov, takže tak veľa tam na porovnanie nebude.

Kinderkraft Grande 2020 by vynikal najmä veľkými zadnými a celkovo gumenými kolesami, čo nenaberú kamienky a nezničia sa tak skoro. Je to však odpružením skôr tvrdší model, ale to sú všetky tu uvedené. Priestorovo, strieškou - za mňa super a z tých lacnejších modelov pre menej náročných rodičov ho určite môžem odporučiť ako štýlový i funkčný.

Kinderkraft Grande LX

Petite&Mars Move je šikovný model, aj keď s penovými, mestskejšími kolesami. Baby Design Coco je v podstate funkčne rovnaký model. Tam by som sa asi rozhodovala najmä na základe dizajnových preferencií. Taký nenáročný mestský športiačik, aj keď by ma potešilo, keby na to, čo to je, bol trošku ľahší.

Petite&Mars Move

Ja by som preto asi skôr preferovala Kiderkraft Grande - jednoducho viac priestoru na spanie plus trochu lepšie kolesá u mňa nejak zavážia viac.

A na zváženie pridám aj terénnejší Lionelo Bell - zase taký rozdiel vo váhe to nie je.

Lionelo Bell

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli