Výmena kolies za nafukovacie u športiaku Britax B-Agile Plus - ako ich nasadiť/vymeniť osku?

Zodpovedané
30. mar 2020

Dobry den,

rada by som vymenila nafukovacie kolesa do sportoveho kocika B-Agile 4 Plus, ale nejde vycvaknut oska zo starych kolies, resp. neviem ako na to. Nafukovacie kolesa nejdu uplne nasunut, len do polovice - a necvaknu na spravne miesto,ani brzda teda nefunguje.

Dakujem za pomoc

Simona

Ahoj,

na pripojenie nafukovacích kolies na B-Agile Plus potrebuješ použiť osky z tých pôvodných kolies. Nejde to úplne ľahko - treba ich silou vyňať a dať do nových kolies, ale výrobca na B-Agile (Plus) ani nezamýšľal dávať kolesá nafukovacie, takže to určite neuľahčil. A môže byť, že pre nafukovačky nebude dobre fungovať brzda ani potom, teda ani s tými oskami, aj ke’d by mala.

Až tak veľmi tá výmena za nafukovacie kolesá jazde nepomôže, preto ja skôr odporučím pozrieť hoci po ojazdenom B-Motion Plus, alebo úplne inom terénnejšom modele športového kočíka. Ideálne niečo ako Baby Jogger City Elite. Bude to obrovská zmena, naozaj.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli