Vyšší kočík v troj- alebo dvojkombinácii, do max 400 eur. Vyšší, ľahší, odpružený.

Zodpovedané
13. okt 2020

Dobrý deň,

chcela by som poradiť kočík. Moje podmienky: trochu vyšší, ľahší (asi najlepšia hliniková konštrukcia), odpružený.
Bola by som spokojnejšia, keby mal aj kvalitnejšie kolesá.

Buď 2 alebo 3-kombinácia, ešte o tomto nie som rozhodnutá. Cena 350 eur, max 400 eur.

Ďakujem

Ahoj,

dvojkombinácia alebo trojkombinácia v tejto cene, aby bol aj nejaký extra kvalitný - to je u nového ťažko.

Odporučím ti ale, čo by som si v tejto sume kúpila ja (ako tiež vyššia maminka) - a to najpravdepodobnejšie Joie Versatrax.

Joie Versatrax

Mimo neho ťa asi zaujme niečo také vyššie a robustnejšie akoTouragoo Ramble.

Touragoo Ramble 4

Ak má byť ľahší, nečakaj priveľa odpruženia. Myslím si, že za tú cenu postačí a poslúži pekne (jeden aj druhý).

Z takých ozaj odpružených by som potom musela hovoriť o poľských klasických kombináciách, ale tie ľahšie nie sú ani náhodou a športiaky podľa mňa majú vyslovene slabé. Preto ti radšej poviem, že ak nejdeš kočíkovať priamo po poli denne, nie je to až také nutné.

Ale ak odpruženie vyslovene vyžaduješ, asi k nim nakoniec prídeš. Pozeraj potom asi najmä kočík Bebetto Nico Estilo.

Bebetto Nico Estilo Pro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli