Zvládne Inglesina Sofia každodenné skladanie a rozkladanie?

Zodpovedané
2. sep 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom adaptérov na kočík Joie Mytrax. Potrebovala by som voziť staršie dieťa do škôlky a mladšie vo vajíčku Recaro Young starší model. A popritom odviesť a preniesť z parkoviska do škôlky a nazad. V rukách to bude veľmi ťažké, aj rúčka autosedačky je zlomená.

Existujú adaptéry, ktoré by som mohla použiť medzi týmto kočíkom a autosedačkou?

Plánujem si kúpiť hlboký kočík Inglesina Sofia s autosedačkou Huggies staršieho roku výroby, ale táto verzia prevážania je asi hmotnostne ťažšia.

Budem s tou Inglesinou spokojná?

Zvládne dennodenné skladanie a rozkladanie?

Alebo ako inak čo najekonomickejšie a najskladnejšie riešiť tento problém?

Ďakujem

Ahoj,

samotný výrobca Joie Mytrax, uvádza že autosedačka Recaro je jednou z radu značiek možných pripojiteľných k tomuto typu kočíka.

Joie Mytrax

Prepáč, ale nerozumiem druhej časti tvojej správy. Chápem správne, že chceš vymeniť kočík? Ak áno, tak určite pozor na váhu, pri Inglesina Sofia prechádzaš do + 3kg. Rozkladať a skladať denno denne takýto kočík, niekoľkokrát za deň je dosť náročné.

Inglesina Sofia

V tvojom prípade by som riešila kočík ľahšej triedy. Ako prvý ma napadol Easywalker Jackey, ktorý je skladný, rozložiteľný jednou rukou a bazárový určite aj cenovo dostupný.

Easywalker Jackey

Alebo cenovo ešte dostupnejšie Petite&Mars Go, Grand II alebo Rover, ktoré sú ľahšie a znesú skladanie a rozkladanie.

Petite&Mars Go

Petite&Mars Grand II

Petite&Mars Rover

Držím palce pri výbere. Nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a môj profil, aby si sa dozvedela aktuálne novinky 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally