V 30. týždni mám naliate dvorce. Čo mi odporúčate?

Zodpovedané
7. apr 2021

Dobrý deň,

mám ako keby naliate dvorce na prsiach a to som ešte len v 30. týždni. Bolesť pŕs nepociťujem, bolia iba dvorce. Sú na nich tvrdšie a bledšie miesta.

O aký problém ide a čo mi odporúčate?

Ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím, že ide o problém. Prsia začínajú pracovať už v tehotenstve. Môže sa postupne objaviť aj mledzivo, prsia môžu byť citlivé až bolestivé. To všetko je proces prípravy na laktáciu a tvorbu mlieka po pôrode.

Držím palce, aby všetko išlo dobre a prajem zdarné dojčenia.

Prajem Vám pekný deň,
Radka Jakubová