Vajíčko sa uhniezdilo a po pár dňoch tam nebolo. Kde vznikol problém?

Zodpovedané
4. sep 2019

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom našej situácie. Transfer sa vydaril, ale po pár dňoch mi hodnota klesla. Dvakrát som bola na inseminácii, podarilo sa a potom som podstúpila IVF.

Prvý vklad jedného embrya sa neuhniezdil. Potom KET 2 embryo sa uhniezdilo a po pár dňoch tam už bábo nebolo. Krv pozitívna aj TH test.

Kde vznikol problém?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň prajem, je veľmi ťažké určiť príčinu biochemického potratu. Podľa dohovoru s Vaším lekárom je možné opakovať KET alebo plánovať špecializované vyšetrenia. Potrebný je aj dobrý oddych, môžete užívať vitamíny s kys. listovou.

Prajem Vám pekný deň,
MUDr. Peter Krajkovič