Ako správne vyplniť žiadosť o ročné zúčtovanie dane?

Zodpovedané
31. jan 2023

Dobrý deň,

chcem sa informovať ohľadom žiadosti o ročné zúčtovanie dane za rok 2022.

Ktoré je správne tlačivo na vykonanie žiadosti o ročné zúčtovanie?

Existuje nejaký vzor, že ako správne vyplniť jednotlivé kolónky?

Ďakujem

Dobrý deň

v linku nájdete tlačivá, ktoré sa dajú stiahnuť priamo z finančnej správy.
Konkrétne Žiadosť o RZD je pod číslom 3 je vo Worde. Keď si otvoríte tlačivo, tak na strane 3 je aj k nemu aj poučenie na vyplnenie

https://www.financnasprava.sk/sk/elektronicke-s...

S prianím pekného dňa,
Lenka