Dávam do ročného zúčtovania aj doklad o predĺženom rodičovskom príspevku?

Zodpovedané
3. feb 2024

Dobrý deň,

v roku 2023 som celý odpracovala a zároveň som poberala predĺžený rodičovský príspevok pre dlhodobo nepriaznivý zdravotný stav dieťaťa do 6 rokov.

Je potrebné pri ročnom zúčtovaní predložiť aj tento predĺžený rodičovský príspevok?

Ďakujem

Dobrý deň,

poberanie rodičovského príspevku kvôli žiadosti o Ročné zúčtovanie dane svojmu zamestnávateľovi nepredkladáte.

S prianím pekného dňa,
Lenka