Mám nárok na dovolenku po materskej?

Zodpovedané
29. feb 2024

Dobrý deň,

prosím o radu ohľadom nároku na dovolenku po materskej. V 10/2018 som nastúpila na materskú dovolenku, následne na rodičovskú. Z rodičovskej hneď na materskú 1.3 2021, rodičovskú. Zamestnávateľ mi tvrdí, že nemám nárok ani na jeden deň.

Mám podľa Vás nárok na dovolenku?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

bez presných dátumom nástupov na materské dovolenky a rodičovské dovolenky, možný nárok či možné krátenie dovolenky Vám neuvediem ani odhadom. Nemusela by som správne odhadnúť.

Môžete napísať presné obdobia do ďalšej otázky.

S prianím pekného dňa,
Lenka