Môžem mať okrem trvalého pracovného pomeru aj dve dohody o pracovnej činnosti?

Zodpovedané
21. júl 2022

Dobrý deň,

mám TPP a našla som si ešte brigádu na dohodu. Teraz uvažujem ešte o jednej. Čítala som, že okrem TPP môžem mať aj dve dohody o pracovnej činnosti.

Je to možné?

Ďakujem

Dobrý deň,

okrem pracovného pomeru môžete mať uzatvorenú dohodu - aj dve.

Ale ak má práca, ktorú chcete vykonávať na dohodu konkurenčný charakter, tak potrebujete na jej vykonávanie súhlas zamestnávateľa.

S prianím pekného dňa,
Lenka