Zamestnávateľ mi už urobil ročné zúčtovanie. Môžem dodatočne doložiť manželov príjem kvôli bonusu?

Zodpovedané
4. mar 2024

Dobrý deň,

prosím o radu.

Ak mi zamestnávateľ urobil ročné zúčtovanie, ale ja som si chcela uplatniť v DP manželov príjem kvôli DB, je ešte nejaká možnosť ako si DP podať, ak už ročné zúčtovanie je?

Ďakujem

Dobrý deň,

požiadate zamestnávateľa o druhú stranu ročného zúčtovania a celé Ročné zúčtovanie priložíte do dodatočného Daňového priznania, kde si douplatníte aj manželov príjem.

S prianím pekného dňa,
Lenka