Sonická kefka Philips pro děti. Jaké hlavice jsou vhodné pro děti?

Zodpovedané
16. nov 2020

Dobrý den, paní zubařko,

v jedné otázce v Poradně jste se vyjádřila k sonickým kartáčkům pro děti a já bych měla ještě doplňující dotaz.

Rádi bychom dětem (5 a 8 let) pořídili Philips sonické kartáčky, kde jsou rovnou i 2 hlavice v balení - viz.foto. Výrobce píše, že menšiu hlavicu je vhodné používať pre deti od 3 do 7 rokov a hlavicu Standard pre deti od 7 rokov.

Máme tedy kupovat ještě extra hlavice pro dospělé, jak jste psala zde https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna... anebo některá z nich odpovídá svou velikostí právě těm "dospěláckým"?

Popř. dá se pořídit i jen "tělo" kefky pro děti a hlavice koupit extra?

Děkuji Vám za rady.
J.

Dobrý deň,

ja Vám radím, aby ste obe tieto hlavice minuli vy dospelí a deťom dokúpili dospelácke mini hlavice.

Sú menšie a oveľa lepšie sa vojdú do úst a zachytia lepšie celú plochu zuba.

Napr. toto : https://www.profimed.eu/philips-sonicare-i-inte...

S úctou,
MDDr. Veronika Bačová Macáková
Zubný lekár
Stomatologické centrum RODINKA
www.stomatorodinka.sk