Aký kočík na zimu?

voskovaeva
12. mar 2012

maminky mate nektera kocik hauck capri alebo condor anebo pp pliko?,jsou vhodne aj na zimu???dekuji za odpoved

zuzikkaa
12. mar 2012

@voskovaeva jedine ze by zima bola bez snehu

kacena1159
12. mar 2012

Ahoj, ak ti mám odporučiť kúp si taký kočík na zimu čo má veľké kolieska lebo po tom snehu je to hrôza sa boriť s tým kočárom.

anieli_1
12. mar 2012

@voskovaeva ahoj ja som mala x-lander a bol uplne super mal velke kolesa a aj ta sportova cast bola taka teplejsia ale pri tom v lete sa tam nnejak nepotil........takzeako ti uz pisali urcie s velkymi kolesami 😉

voskovaeva
autor
12. mar 2012

dakujem chcela som sojit vsetko do kopy aby bol aj skladny do auta nebol tazky a aby som aj v zime s nim presla 😉 a mate niektora z vas jeden z tych troch co som napisala ste s nimi spokojne ak taky mate???

babymarket_sk
12. mar 2012

@voskovaeva
Ak do zimy, tak najlepšie Concord, Jané, Easywalker, Teutonia alebo Hartan...

mirka285
12. mar 2012

@voskovaeva sesta mala PP,kludne ti postaci,tvoja dcerka bude mat v zime vyse roka,je skladne,dostatocne priestranne,podla mna budes spoko...

huchalka
20. mar 2012

ahoj my sme mali PP GT3 a je to supec kocik - resp. karicka, je velmi velka priestranna (dovolim si tvrdit, že asi jedna z najvacsich), lahko sa ovlada ma velke nafukovacie kolesa a dietatko nie je vystrcene z tej karicky, ma dobry kryt proti dazdu a snehu, ze je malicka cela zababusena. ja nan nedam dopustit
jedina nevyhoda je ze je velky a treba mat aj velke auto, ale ja by som volila tuto karu este raz - este ju aj mam co keby nahodou 🙂

voskovaeva
autor
21. mar 2012

@huchalka diky pekny je ale hladam neco spratnejsiho 😉

tilly
21. mar 2012

@voskovaeva tak potom baby jogger city elite 😉 je spratny, prejde aj teren, aj sneh, je dost kryty na zimu a ta strieska nema chybu

voskovaeva
autor
21. mar 2012

@tilly noo ten vypada super 🙂

tilly
21. mar 2012

@voskovaeva on je super