Aké sú tieto výsledky podľa Vás?

Zodpovedané
4. aug 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom výsledkov.

Môžete mi povedať ako vnímate vy tieto výsledky?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

vo výsledkoch sa píše chronický zápal žalúdka pri vstupe do žalúdka spolu s kolonizáciou Helicobacter p.

Taktiež je porušená výstelka tenkého čreva so zápalovou aktivitou, z čoho vyplýva znížená vstrebateľnosť živín a nízka funkcia enzýmov (ktorých hodnoty máte vypísane a sú takmer nulové).

Ak máte ťažkosti dlhšie, je možné, že celiakia poškodila sliznicu čreva natoľko, že enzýmy stratili svoju funkciu. Enzýmy, ktoré máte znížené trávia laktózu (mliečny cukor) a sacharidy vrátane vlákniny.

Preto je veľmi dôležitá prísna diéta na regeneráciu bez lepku, mlieka, fruktózy, bez zvyškov s nízkym glykemickým indexom.

Je to celkom komplikovaný súhrn diét, budem rada ak by sme mali možnosť konzultácie.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/