Ako postupovať pri nasadení antibiotík, aby sa črevo uzdravilo?

Zodpovedané
17. okt 2019

Dobrý deň,

moja dcéra má alergiu na bielkovinu kravského mlieka, GERD, inhalačné alergie a včera jej zistili SIBO. Často ju bolí brucho a býva často chorá.

Ako postupovať pri nasadení antibiotík, aby sa črevo uzdravilo?

Čo z prírodných liečiv jej môže pomôcť?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

toto vidím skôr na osobnú konzultáciu, keďže problém je skôr obšírnejší a má v niečom základ, ktorý treba riešiť.

Návrh prírodných liečiv aj diétu robím vždy individuálne.

Antibiotík na SIBO sa nemusíte obávať ak sa jedná o lokálne, treba však po celý čas diéty dodržiavať pravidlá diéty vrátane FODMAP a potom sa zamerať na riešenie dibiózy a zlepšenia trávenia bielkovín. Tu nastupuje prírodná liečba a ozdravná diéta, ktorú však treba nastaviť na mieru.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/