Ako zistím, že ktoré potraviny mi nerobia dobre?

Zodpovedané
21. jan 2020

Dobrý deň,

doktorka mi robila krvné testy na alergiu a zistila, že mám veľmi zníženú imunitu a alergiu na potraviny. Nepovedala mi však na aké. To si mám zistiť tým, že budem skúšať, čo mi sadne.

Keď som na internete čítala, tak príznaky sú rôzne a niekedy sa môžu objaviť až na druhý deň.

Ako inak zistím, že čo mi nerobí dobre?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

tak hneď na úvod by som Vám odporučila zmenu lekárky.

Nerozumiem prečo vám testy neprezradila. Ani teda neviem presne na čo boli testy robené. Bez informácie na čo máte alergiu sa ťažko pohnete k lepšiemu.

Podobne odporúčam okrem alergií absolvovať aj intolerancie na potraviny pokiaľ ešte nie ste na diéte. Potom sa to už nebude dať zistiť.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/