Čo máme na základe testov potravinovej intolerancie úplne vypustiť z jedálnička?

Zodpovedané
25. mar 2024

Dobrý deň,

dcére dnes robili vyšetrenie potravinovej intolerancie. Vyšli jej takéto hodnoty pri paradajkách, orechoch a mandliach. A ešte poz. Kontr.: 3/3, test je KT prick Allyost. 20 min.

No nebolo nám k tomu nič povedané.

Čo máme úplne vypustiť z jedálnička?

Poradíte mi prosím?

Veľmi pekne ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

test prick sa robí pri potravinových alergiách.

Ošetrujúci lekár by mal výsledky interpretovať. Podľa tohto papiera alergia vyšla na paradajky, mandle a lieskové orechy. Z toho vyplývajú určité opatrenia a diéta.

Budem rada, keď sa spojíme a prekonzultujeme to.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/