Potvrdíte mi alergény podľa krvných výsledkov mojej dcérky?

Zodpovedané
15. júl 2020

Dobrý deň,

poprosila by som Vás o vysvetlenie výsledkov mojej dcéry.

Dvakrát jej robili testy z krvi a včera bola na kožných testoch.

Lekárka nám povedala, že je alergická na orechy, jahody, kakao, citrón (citrusové a exotické ovocie), prach. roztoč a na laktózu.

Viete mi potvrdiť tieto alergény podľa výsledkov?

Ďakujem

Dobrý deň,

kožné testy majú hraničnú hodnotu 0.35kU/l. Všetko vyššie znamená alergia.
ja vidím zvýšené hodnoty na citrón, lieskový orech, vlašský orech, mandle, DPt /roztoče.

Nie som však lekár, výsledky musí posúdiť vyšetrejúci lekár a navyše nevidím celkovú anamnézu a neviem či sú výsledky všetky. Preto nemôžem urobiť žiadny záver.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/