Viete nám poradiť imunológa v Bratislave, ktorý nás vezme čo najskôr na vyšetrenie?

Zodpovedané
13. jan 2022

Dobrý deň,

hľadám vhodného imunológa v Bratislave, ktorý by bol ochotný poskytnúť skorý termín na vyšetrenie dieťaťa. Najskorší termín, ktorý sa nám podarilo objednať je až o 3 mesiace a zdravotný stav dieťaťa je v stave, že ho treba čím skôr riešiť.

Viete nám nejakého odporučiť?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

ak je stav dieťata akútny, tak žiadajte odporúčanie na konkrétne vyšetrenie u pediatra. Vtedy by vás mal zobrať akýkoľvek imunológ bez objednania ako akútny prípad.

Inak vám neviem pomôcť. Ak však váš problém súvisí so stravou, tak ma môžete kontaktovať mailom a prekonzultujeme výživu.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/