Zistí imunoalergológ z krvi, že som tehotná?

Zodpovedané
26. sep 2023

Dobrý deň,

potrebovala by som sa ísť dať vyšetriť na potravinové intolerancie. Mám podozrenie na zopár takých, ktoré ma už dlho trápia. Zistila som však, že som tehotná, no je to ešte príliš skoro na to, aby som to niekomu (okrem svojho lekára) povedala. Môj imuno-alergológ je náš dlhoročný priateľ.

Je možné, že keď k nemu pôjdem na testy, tak z krvi zistí tehotenstvo?

Ďakujem

Dobrý deň,

neviem povedať aké testy absolvujete, takže sa neviem k otázke vyjadriť.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/