Znamená hodnota S-diaminooxidáza 16,50 U/ml histamínovú intoleranciu?

Zodpovedané
17. aug 2021

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť o zhodnotenie výsledku. Dala som si vyšetriť ako samoplatca intolerancie.

Znamená hodnota S-diaminooxidáza 16,50 U/ml histamínovú intoleranciu?

Pri všetkých položkách mám záver - ok alebo negatívny výsledok. Len pri tejto nemám žiadny záver, iba voľné okienko.

Ďakujem

Dobrý deň,

nevidím akým typom testu Vás vyšetrovali.

Väčšinou sa táto hodnota považuje za pozitívnu vtedy, keď je výsledok menši ako 10U/ml. Vo Vašom prípade by to malo byť v poriadku. Informujte sa u svojho lekára.

Prajem Vám pekný deň,
Mgr. Veronika Mičianová, PhD.

+421 944 331 420
mail: info@imwell.sk
web: www.imwell.sk
FB: https://www.facebook.com/imwell.sk/