Adaptér na kočík Roan Bass Soft a vajíčko Joie i-Level

Zodpovedané
28. júl 2022

Dobrý deň.

Chcela by som sa spýtať, či by ste mi vedeli poradiť ohľadom výberu adaptérov na kočík Roan Bass Soft a vajíčko Joie i-Level. U vajíčka predajca uvádza, že je kompatibilné s adaptérmi Maxi cosi. Podľa popisu sme teda objednali a následne aj vrátili už dva adaptéry ktoré mali sedieť ako na kočík (Roan Bass), tak na vajíčko (Joie / Maxi cosi) ale vždy adaptér pasoval len na kočík alebo len na vajíčko, aj keď predajca uvádzal, že by mali byť kompatibilné.

Vopred ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

adaptéry kompatibilné sú, ale bohužial vajíčko Joie i-Level je v tomto tak trošku výnimka - je potrebné ho vyskúšať ešte pred kúpou, keďže sa môže stať, že na adaptéroch nedrží, aj keď koncovku má rovnakú.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek