Aká je autosedačka Joie Spin 360?

Zodpovedané
28. jan 2020

Dobrý deň,

objednala som autosedačku Joie Spin 360. Teraz rozmýšľam nad tým, či som nemala objednať radšej tú GT alebo i-size.

Sú tam veľké rozdiely?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

sú to na pohľad veľmi podobné autosedačky. Úprimne sa priznám, že nepoznám rozdiel medzi
Joie Spin 360 a Joie Spin 360 GT. A to preto, lebo Joie Spin 360 GT už nemá firma Joie ani vylistovanú na oficiálnej stránke.

ADAC testoval Spin 360 a i-Spin. Spin vyšla troška horšie z bezpečnosti čo sa týka bočného nárazu.

Ak Vám to finančné možnosti dovoľujú, skúste objednávku zrušiť a objednať radšej i-Spin. Ja osobne by som šla do tej, aj keď je cca o 100 eur drahšia.

Autosedačka Joie Spin 360

Autosedačka Joie Spin 360 uľahčí nastupovanie a vystupovanie malého pasažiera a zároveň umožní cestovanie po i proti smeru jazdy.

Autosedačka Joie Spin 360 GT

  1 skúsenosť

Autosedačka Joie Spin 360 GT je pre deti od narodenia do 18 kg. Je možné ju používať po i proti smeru jazdy. Upevnenie pomocou Isofixu.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute