Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Aké 3 autosedačky je možné dať vedľa seba?

Zodpovedané
14. sep 2021

Dobrý deň,

čakáme tretie bábo a chceli by sme poriešiť 3 sedačky vedľa seba. Zdá sa nám to bezpečnejšie ako dávať jedno dieťa na sedadlo spolujazdca.
Keď sa bábo narodí, tak deti budú mať 3 roky (cca100 cm, 12 kg) a 6 rokov (cca 120cm, 18kg). Auto máme C max a vzadu 2 Isofixy.

Je takéto niečo možné?

Ďakujem

Dobrý deň,

odporučiť Vám 3 autosedačky vedľa seba na diaľku nie je dobré riešenie. V tomto prípade by som Vám odporučila osobne navštíviť predajňu a autosedačky odskúšať priamo vo Vašom aute.

Pre Vaše 2 staršie detičky by bola vhodná napríklad táto autosedačka:

Autosedačka Britax-Römer Kidfix i-Size

Autosedačka Britax-Römer Kidfix i-Size je vhodná pre dokonalú ochranu a pohodlie na cestách pre deti od 3,5 do 12 rokov (100 - 150 cm).

Lepšou alternatívou autosedačky, ktorá je o niečo užšia a je možné odobratie bočnice je táto:


Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.

Pokiaľ by ste mala záujem môžete nás navštíviť v našej predajni Babytrend v Banskej Bystrici, kde autosedačky do Vášho auta veľmi radi odskúšame a pomôžeme Vám vybrať tie najvhodnejšie.

Prajeme šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂


Simonka
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk