Aké autosedačky 9 - 36 kg s Isofixom odporúčate pre dvojičky?

Zodpovedané
14. jan 2020

Dobrý deň,

hľadám bezpečné autosedačky s Isofixom pre dvojičky 9 - 36 kg v normálnej cene.

Čo nám odporúčate?

Za odpoveď ďakujem

Dobrý deň,

škoda, že nepíšete, čo považujete za normálnu cenu. Pre niekoho je to 100 eur, pre niekoho 300.

Skúsim teda ponúknuť viac variant. Najlacnejšia v kat. 9-36, ktorú by som odporučila je Britax-Römer Evolva 123 Plus. Kúpite ju do tých 150 eur, ale je bez isofixu. Chýba mi na nej ale pridaná bočná ochrana, ktorú už ale má Britax Römer Evolva 123 SL SICT, ktorá má už aj isofix. Stojí okolo 200 eur.

Ak máte vyšší rozpočet a v aute okrem Isofixu aj Top Tether. Skúste pozrieť Britax-Römer Advansafix IV R. Cenovo sa pohybuje okolo 300 - 350 eur.

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 Plus

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 Plus je pohodlná a praktická. Má vysúvací držiak na nápoje a odkladaciu plochu na jedlo. Je vhodná od 9 kg – 36 kg (zodpovedá od 9 mesiacov do 11 rokov).

Autosedačka Britax Römer Advansafix IV R

Autosedačka Britax Römer Advansafix IV R bola vyvinutá tak, aby deti od 9 do 36 kg mohli cestovať bezpečne a pohodlne. Ako dieťa rastie, môžete vďaka funkcii FLIP & GROW prepnúť z integrovaného 5 bodového pásu sedačky na trojbodový bezpečnostný pás.

S prianím pekného dňa,
Zuzana Švantnerová
poradkyňa výberu autosedačiek
www.detivaute.sk
Facebook: Deti v aute