Aké bezpečné vajíčko pasuje na kočík Roan Bass Next?

Zodpovedané
20. máj 2022

Dobrý deň,

kúpili sme kočík Roan Bass Next bez vajíčka.

Ktoré vajíčko bude pasovať na tento kočík?

Musí byť s Isofixom, bezpečné a kvalitné.

Ďakujem

Dobrý deň,

cez adaptéry môžete na tento kočík pripevniť takmer každé kvalitné vajíčko.

Neuvádzate, v akom aute budete vajíčko používať, takže sa zameriam skôr na možnosti, ktoré môžete použiť aj v aute so šikmým sklonom sedadiel.

Maxi-Cosi Marble - bezpečné a kvalitné vajíčko, je možné ho polohovať za jazdy a tým vytvoriť pre dietatko príjemný sklon. Jeho nevýhodou je vysoká váha (5,7kg) a je možné ho použiť len so základňou s pripojením na Isofix, ktorá sa predáva spolu s vajíčkom.

Cybex Aton S2 i-size - kvalitné vajíčko podľa najnovšieho bezpečnostného štandardu, kompatibilné so sponou Sensorsafe pre ešte väčšie bezpečie.
Je možné ho použiť bez základne a pripevniť bezpečnostným pásom auta, na šimých sedadlách si potom viete vajíčko prispôsobiť tak, aby dieťatku hlava nepadala. Taktiež sa dá použiť s isofixovou základňou Cybex Base One, ktorú je na šikmých sedadlách v mieste Isofixu možné vypodložiť klinom.

S prianím pekného dňa,
Eva Chymová
poradkyňa výberu autosedačiek