Aké kvalitné vajíčko sa dá nakliknúť na Camarelo Art Limited?

Zodpovedané
21. feb 2022

Dobrý deň,

mám trojkombináciu kočíka Camarelo Art Limited. Vanička je celkom fajn, ale chceme nové vajíčko. Toto je hrozné.

Potrebujem vajíčko, ktoré by sa ideálne dalo nakliknúť na Camarelo, prípadne dokúpiť adaptéry.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

na kočík môžete pomocou adaptérov pripevniť vajíčka značiek Maxi-Cosi, BeSafe, Joie, Cybex, Recaro.

Takže napríklad tieto:

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.