Aké tri autosedačky odporúčate vedľa seba do Dacie?

Zodpovedané
10. jan 2022

Dobrý deň,

potrebujeme do auta (Dacia lodgy) 3 autosedačky vedľa seba (teda nie je potrebné, aby boli otočné). 3,5 ročný syn má 100 cm a 15 kg. Dvojičky dcéry 2 roky, 90 cm, cca 13 kg.

Dcéry majú sedačky Britax Römer Dualfix M-i size (sú im dobré, ale potrebujem aj do druhého auta). Syn má Britax Römer Evolva 1-2-3 (ale akokoľvek dotiahnem pásy, aj tak mu skĺzajú popruhy na ramená, zimnú bundu máva vyzlečenú).

Cenovo do cca 350 eur za sedačku.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.