Aké vajíčko bez ohľadu na financie je najbezpečnejšie?

Zodpovedané
2. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť pri výbere vajíčka. Malo byť mať Isofix a malo by byť otočné. Mám Škodu Octaviu a Superb. Top Tether nemáme.

Aké vajíčko bez ohľadu na financie je najbezpečnejšie?

Ďakujem

Dobrý deň,

čo sa týka otočných vajíčok, tak z nich odporúčam Maxi-Cosi Coral 360 (od narodenia do 75 cm).

Autosedačka Maxi-Cosi Coral 360

  1 skúsenosť

Autosedačka Maxi-Cosi Coral 360​​ vďaka odnímateľnému mäkkému nosiču vážiacemu iba 1,7 kg sa prenos dieťaťa v autosedačke stane jednoduchší a pohodlnejší.

Autosedačka spĺňa veľmi prísne požiadavky bezpečnostnej normy i-Size. Ponúka najvyššiu úroveň bezpečnosti. Vizuálny a zvukový indikátor (zacvaknutie) na základni FamilyFix 360 minimalizuje možnosť nesprávneho pripevnenia autosedačky.

Zároveň na základňu FamilyFix 360 môžete neskôr dokúpiť pokračovaciu autosedačku Maxi-Cosi Pearl 360.

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360 je určená pre deti od narodenia do 4 rokov.

Bezpečie presahujúce nároky i-Size - Nuna Arra Next spĺňa a prevyšuje nároky najprísnejšej súčasnej normy i-Size a využíva výplne z patentovanej pamäťovej peny. Autosedačka je polohovateľná na kočíku a tiež v aute.

Inštaluje sa výhradne na bázu Nuna Base Next, na ktorú taktiež môžete neskôr zakúpiť pokračovaciu autosedačku Nuna Todl Next.

Autosedačka Nuna Todl Next

Autosedačka Nuna Todl Next poskytuje vysokú úroveň bezpečia. Proti smeru jazdy sa používa od 40 - 105 cm a v smere jazdy od 76 - 105 cm.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.