Aké vajíčko pasuje na kočík Cybex Talos S Lux a do auta BMW X3?

Zodpovedané
12. apr 2022

Dobrý deň,

máme kočík Cybex Talos S Lux a auto BMW X3.

Aké vajíčko odporúčate do 200 eur?

Aby sa dalo napojiť na konštrukciu kočíka a bolo za tú cenu čo najbezpečnejšie a najľahšie.

Ďakujem

Dobrý deň,

na kočík sedia vajíčka značiek Cybex, Maxi-Cosi, BeSafe, Joie, Avionaut, Nuna.

Z najľahších vajíčok by som Vám doporučila vajíčko Nuna Pipa Next.

Je síce kúsok nad Váš rozpočet, ale vajíčko váži len 2,8 kg. Vynikajúca úroveň bezpečnosti. V kombinácii s bázou získala dokonca najlepšie skóre za bezpečnosť v teste ADAC 5/2020 zo všetkých testovaných výrobkov.

Ďalej medzi najľahšie patrí vajíčko Avionaut Pixel Pro - váži 2,5 kg.

Odporúčam ešte vajíčko Joie i-Gemm 2. Cenovo sa zmestíte do Vášho rozpočtu, len toto vajíčko je o čosi ťažšie ako predošlé.

A taktiež môžete popozerať vajíčka od značky Cybex: Cybex Aton 5, Cybex Aton M i-size alebo vajíčko Cybex Aton S2 i-size.

Prajem šťastnú ruku pri výbere autosedačky 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.