Aké veľké je vajíčko Cybex Aton M i-Size?

Zodpovedané
11. nov 2021

Dobrý deň,

máme kočík trojkombináciu ABC Design Salsa 4 Air s vajíčkom od ABC Tulip a dvojmesačného synčeka, ktorému už začínajú z vajíčka trčať nohy. Výstuže okolo hlavičky sú veľmi tesné bez možnosti prispôsobiť si to. Hrubšia čiapka teraz v zime nepripadá do úvahy, lebo by sa mu tam už hlava nevošla.

Potrebujeme vajíčko vymeniť za niečo priestrannejšie s dlhšími pásmi. Musí to byť niečo pohodlnejšie a aby sa mi tam malý vošiel aj so zimnou zavinovačkou do vajíčka.
Čítala som, že Cybex Aton M i-Size je jedno z najväčších.

Aký je Váš názor?

Viete mi odporučiť aj iné?

Ku kočíku pasuje väčšina vajíčok Cybex, Britax Römer a Maxi Cosi.

Budú adaptéry na kočík k vajíčku Tulip pasovať aj k inému vajíčku napr. Cybex?

Alebo potrebujeme k novému vajíčku aj adaptéry?

Ďakujem

Dobrý deň,

adaptéry na kočík Salsa sedia na autosedačky ABC Design Tulip, Maxi-Cosi, Cybex, Kiddy, Joie i-Gemm, BeSafe (iZi Go Modular), Britax (Baby-Safe i-Sense a Britax-Römer Baby-Safe 3 i-Size).

Autosedačka ABC Design Tulip

Autosedačka ABC Design Tulip je vhodná od narodenia do cca 15 mesiacov (do 13 kg, i-Size 45 - 85 cm). Jej jemne zaoblená spodná časť prispieva k miernemu húpavému pohybu pre upokojenie. Sedačka obsahuje aj striešku proti slniečku, ktorá je odnímateľná.

Autosedačka Joie i-Gemm

Autosedačka i-Gemm spĺňa najnovší a najprísnejší súčasný štandard pre detské zadržiavacie zariadenie.

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size bola vyrobená v Nemecku. Je vhodná od narodenia do 15 mesiacov.

Čiže k vajíčku Cybex Aton M i-size Vám sedieť budú.

Vďaka 11 pozičnej opierke hlavy sa vajíčko Cybex Aton M i-size prispôsobí a porastie s Vašim dieťatkom.

Cybex Aton M i-size

Popis

Odporučila by som Vám pozrieť aj:

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size

Autosedačka Britax Römer Baby-Safe 3 i-Size bola vyrobená v Nemecku. Je vhodná od narodenia do 15 mesiacov.

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1

Autosedačka BeSafe iZi Go Modular i-Size X1 je vylepšeným následníkom autosedačky iZi Go Modular i-Size. Je vybavená výplňou Dynamic Force Absorber ™ v oblasti hlavy. Dizajn umožňuje absorbovanie otrasov a výrazne zvyšuje ochranu hlavy dieťaťa.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.