Ako vybrať Isofix, aby bol kompatibilný s autom Chrysler?

Zodpovedané
3. mar 2022

Dobrý deň,

mám vajíčko Maxi-Cosi Cabriofix Essential.

Je možnosť kúpiť základňu/Isofix na toto vajíčko, aby som potom zároveň mohla používať túto základňu aj pre autosedačku?

Auto máme Chrysler.

Ako vybrať Isofix, aby bol kompatibilný aj s autom?

Ďakujem

Dobrý deň,

táto autosedačka je kompatibilná so základňami Maxi-Cosi FamilyFix a Maxi-Cosi EasyFix.

Na základňu FamilyFix viete potom nakliknúť pokračovaciu autosedačku Maxi-Cosi Pearl.

Kompatibilitu viete u niektorých značiek zistiť online. Najlepší spôsob je však ten, keď si konkrétnu autosedačku odskúšate pred kúpou priamo vo vozidle.

Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.