Akú autosedačku do 250 eur odporúčate od 15 kg?

Zodpovedané
8. mar 2022

Dobrý deň,

máme synčeka, ktorý je stále v autosedačke Joie i-spin. Myslím, že mu ešte stále vyhovuje. Len sedenie je pre neho už trošku nepohodlné a chcel by si do sedačky sadať sám. Pri tomto modely je to však dosť problém.

Chceli by sme kúpiť niečo v cene do cca 250 eur a aby to už vydržalo dlhšie.

Akú sedačku by ste nám poradili?

Ďakujem

Dobrý deň,

škoda, že ste nenapísali, že koľko má cm. To je dôležitejšie.

Po kategórii autosedačky i-Size do 105 cm môžete pokračovať v kategórii i-Size do 150 cm alebo potom kategóriou 15 - 36 kg.

Keď ste mali doteraz Joie a boli ste so značkou spokojní, tak v značke môžete pokračovať a to autosedačkami:

Novinkou od značky Nuna je autosedačka Nuna AACE LX - prémiová autosedačka schválená podľa najnovšej normy ECE R129/03 (i-Size) pre deti od 100 - 150 cm. Je to najvyššia úroveň bezpečia vďaka použitiu peny EPP v kombinácii s prvkom bočnej ochrany SIP.

A z kategórie 15-36 kg Vám ešte odporučím BeSafe iZi Up X3 fix.

Autosedačka je vybavená novým a unikátnym bezpečnostným systémom SIR – Side Impact Rotation, ktorý pri kolízii auta ešte lepšie ochráni dieťa pred úrazom.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.