Akú autosedačku do 36 kg odporúčate pre 3,5 ročnú dcérku?

Zodpovedané
10. nov 2021

Dobrý deň,

hľadám autosedačku pre 3,5 ročnú dcérku. Potrebujem autosedačku bez Isofixu, prípadne s Isofixom a súčasne aj možnosťou pripútania bezpečnostným pásom. Auto máme aj s Isofixom ale aj bez neho. Chodíme hlavne autom, ktoré ho nemá. Chcem, aby autosedačka bola polohovateľná. Dcérka si rada pospinká pri dlhšej ceste.

Podsedák sme skúšali raz, ale nedopadlo to dobre - vadil jej pás. Dcérka má 16 kg a 100 cm. Momentálne máme autosedačku 4Baby Freeway 0 - 25 kg ale už nám pomalinky začína byť malá.

Na internete som našla autosedačky, ktoré prikladám v prílohe.

Aký je Váš názor na tieto autoseačky?

Je nejaká iná, ktorá spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Dobrý deň,

z autosedačiek, ktoré ste pozerali by som išla do autosedačky Britax-Römer Evolva 123 Plus, prípadne do autosedačky Britax-Römer Evolva 1-2-3 SL SICT. Tá ponúka pokročilé bezpečnostné prvky s vylepšenou vankúšovou technológiou bočného nárazu SICT.

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 Plus

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 Plus je pohodlná a praktická. Má vysúvací držiak na nápoje a odkladaciu plochu na jedlo. Je vhodná od 9 kg – 36 kg (zodpovedá od 9 mesiacov do 11 rokov).

Britax Römer Evolva 123 SL SICT

Autosedačka Britax Römer Evolva 123 SL SICT ponúka pokročilé bezpečnostné prvky, flexibilitu a prvotriedny vzhľad. Je vhodná od 9 kg do 36 kg. Môže byť nainštalovaná do väčšiny automobilov - so systémom Isofix alebo bez neho.

Autosedačky do 36 kg už nie sú tak polohovateľné ako autosedačky pre menšie detičky.

Odporúčam Vám pozrieť ešte autosedačky:

Autosedačka Zopa Carrera Fix 2

Autosedačka Zopa Carrera Fix 2 sa môže používať skoro v každom aute. Okrem možnosti pútania Isofixom je ju možné pripútať tiež iba klasickým trojbodovým pásom.

Autosedačka Graco Avolve

Autosedačka Graco Avolve s pevným Isofixovým uchytením a s možnosťou polohovania zaistí pohodlie a bezpečie na všetkých cestách.

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect

Autosedačka Maxi-Cosi RodiFix AirProtect je vhodná pre deti od 3,5 - 12 rokov (15 - 36 kg), od 105 cm. Na pripevnenie autosedačky do automobilu sa používa systém Isofix.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.