Akú autosedačku odporúčaš na dlhšie trasy pre 2,5 ročné dieťa?

Zodpovedané
22. feb 2022

Dobrý deň,

chcela by som Vás poprosiť o radu pri výbere autosedačky pre 2,5 ročného syna, ktorý váži 14 kg a meria 94 cm. Chcela by som ju na Isofix. Či otočnú alebo nie, to si nechám poradiť. Cenový limit nemám.

Robíme aj dlhšie trasy, tak musí byť hlavne bezpečná, pohodlná a polohovateľná. Synček často zaspí, tak aby mu nepadala hlavička dopredu.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

väčšina autosedačiek otočných o 360 stupňov sa vyrába do 105 cm (4 roky). Keďže má synček 2,5 roka, tak na tú chvíľu už zrejme takú autosedačku hľadať nebudete.
Autosedačka otočná o 360 stupňov slúži hlavne Vám, aby ste pohodlne usadili dieťa do autosedačky keď si ju natočíte do dverí auta.

O 360 stupňov otočnú autosedačku ktorá Vám vydrží do 125 cm (7 rokov) Vám odporúčam túto:

5 polôh sklonu ponúka autosedačka:

3 polohy sklonu:

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.