Akú autosedačku pre 7 mesačné dieťa?

Zodpovedané
25. okt 2021

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadom kúpy novej autosedačky pre 7 mesačné dieťa (9 kg a 71 cm). Teraz využívame vajíčko z trojkombinácie, ale už je dosť tesné a je v ňom "naprataná" 🙂. Špecifické požiadavky nemám.

Aké sú Vaše odporúčania?

Ďakujem

Dobrý deň,

vhodnou autosedačkou po vajíčku je autosedačka kategórie i-Size do 105 cm, autosedačka kategórie 0 - 18 kg/9 - 18 kg.

Dieťatko je bezpečné čo najdlhšie voziť v protismere jazdy (aspoň do 15 mesiacov).

Vhodné autosedačky i-Size do 105 cm:

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360 je určená pre deti od narodenia do 4 rokov.

Autosedačka Nuna REBL

Autosedačka Nuna REBL schválené použitie má proti smeru jazdy od 61 do 105 cm, maximálna váha dieťaťa 18,5 kg a v smere jazdy od 80 do 105 cm, maximálna váha dieťaťa 18,5 kg.

Autosedačka Zopa Voyager 2

  1 skúsenosť

Autosedačka Zopa Voyager 2 je vhodná pre deti od narodenia do 105 cm, resp. do 18 kg.

Autosedačky 0 - 18 kg:

Autosedačka Joie Spin 360

Autosedačka Joie Spin 360 uľahčí nastupovanie a vystupovanie malého pasažiera a zároveň umožní cestovanie po i proti smeru jazdy.

Autosedačka Graco Turn2Me

Autosedačka Graco Turn2Me umožňuje voziť dieťa proti smeru jazdy až do hmotnosti 18 kg (približne do 4 rokov). Vďaka Isofixu zaberie inštalácia len niekoľko sekúnd.

Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.