Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Akú autosedačku pre dvojročné dieťa do druhého auta?

Zodpovedané
12. okt 2021

Ahoj,

hľadám dobrú autosedačku (ako druhú) pre rodičov do auta na krátke presuny s našim dvojročným dieťaťom. Uvažujeme nad typom do 36 kg. Dieťa má 14 kg a meria 98 cm. S Isofixom by bola lepšia voľba - pásy by boli komplikované pre rodičov. Cena cca 200 - 250 eur. Záleží od kvality autosedačky.

Môžete mi napísať drahšiu a aj lacnejšiu alternatívu?

Ďakujem

Dobrý deň,

vhodné autosedačky i-Size do 150 cm:

Autosedačka Britax-Römer Kidfix M i-Size

Autosedačka Britax-Römer Kidfix M i-Size je vhodná re deti od 3,5 do 12 rokov (100 - 150 cm).


Autosedačka Joie i-Traver

Autosedačka Joie i-Traver ochráni dieťa od cca 4 rokov, teda pre deti od 100 do 150 cm. Je pohodlná a bezpečná.

Vhodné autosedačky od 9 do 36 kg:

Autosedačka Graco Avolve

Autosedačka Graco Avolve s pevným Isofixovým uchytením a s možnosťou polohovania zaistí pohodlie a bezpečie na všetkých cestách.


Autosedačka Joie Bold

Autosedačka Joie Bold je pre skupiny I, II a III do vozidla inštalovaná uchytením na Isofix, TopTether plus a automobilovým pásom. Vždy je potrebné upevniť všetky tieto 3 spôsoby zároveň.

Zaručená kvalita a bezpečie od značky BeSafe to sú autosedačky:

Autosedačka BeSafe iZi Flex S FIX

Autosedačka BeSafe iZi Flex S FIX je zjednodušená verzia sedačky BeSafe iZi Flex FIX i-Size. Je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre 3 vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.


Autosedačka BeSafe iZi Flex FIX i-Size

BeSafe iZi Flex FIX i-Size je schválená podľa nového nariadenia i-Size fáza 2 a je nastaviteľná do výšky od 100 do 150 cm, teda od 4 do 12 rokov. Patrí do skupiny II - III (15 - 36 kg). Inštalácia vo vozidle umožňuje vytvorenie priestoru až pre tri vedľa seba sediace osoby. Značka BeSafe pochádza z Nórska.


Prajeme Vám šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂


Simonka
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk