Akú autosedačku s Isofixom odporúčate pre bábätko od narodenia?

Zodpovedané
22. sep 2021

Dobrý deň,

chceme kúpiť kvalitnú a bezpečnú autosedačku s Isofixom, ktorú budeme využívať od narodenia po xy rokov (čo najdlhšie). Mala by byť otočná a sklápateľná do ľahu (poloľahu). Dobré recenzie čítam na Britax, ale táto značka nie je podmienkou. Budeme mať aj vajíčko, ale sedačka nám príde byť bezpečnejšia.

Akú by ste nám odporučili?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite odporúčam bábätko voziť aspoň do 6 mesiacov vo vajíčku (ideálne čo najdlhšie, kým z vajíčka nevyrastie). Vajíčko je bezpečnejšie a aj praktické (napr. pri návšteve lekára). Vajíčko by som vymenila potom za i-Size autosedačku (do 105 cm).

Pokiaľ ste ochotná investovať do zaručenej kvality a bezpečia, tak Vám odporúčam značku BeSafe.
Konkrétne autosedačky :

Autosedačka BeSafe iZi Turn B i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn B i-Size je kombinovaná a jednoducho prístupná otočná autosedačka. Spája v sebe dve sedačky naraz - pre novorodenca a pre batoľatá. Disponuje unikátnou vložkou BeSafe Baby Shell™ a polstrovaním Newborn Hugger™.

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Turn i-Size je flexibilná otáčacia autosedačka pre batoľatá. Proti smeru jazdy je určená pre deti s výškou od 61 cm do 105 cm a po smere jazdy od 88 cm do 105 cm. Táto detská autosedačka s funkciou plnej rotácie 360 ​​° umožňuje pohodlné vloženie a vybratie dieťaťa z autosedačky v akejkoľvek pozícii.

Autosedačka BeSafe iZi Modular X1 i-Size

Autosedačka BeSafe iZi Modular X1 i-Size sa ľahko inštaluje na iZi Modular i-Size Base. Ide o vylepšený model autosedačky pre batoľatá.

Ďalšími vhodnými pokračovacími autosedačkami po vajíčku sú autosedačky:

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360

Autosedačka Maxi-Cosi Pearl 360 je určená pre deti od narodenia do 4 rokov.

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size

Autosedačka Britax Römer Dualfix i-Size je najviac flexibilnou voľbou pre dieťa od narodenia do 4 rokov (105 cm).

Autosedačka Nuna PRYM

Autosedačka Nuna PRYM je ľahko ovládateľná vďaka možnosti natočenia o 360 stupňov a zároveň bezpečná, vďaka použitiu špičkových tlmiacich materiálov. Použitie proti smeru jazdy je pre výšku 40 - 105 cm. Použitie v smere jazdy je pre výšku 76 - 105 cm.

Ak by ste chceli, aby Vám autosedačka vydržala ešte dlhšie, tak od 40 do 125 cm Vám poslúži:

Autosedačka Joie i-Spin Grow Signature

Autosedačka Joie i-Spin Grow Signature je homologovaná podľa najnovšieho štandardu R129/03 (i-Size). Pre ochranu dieťaťa používa pokročilé technológie Tri-Protect™ (Tri rôzne vrstvy tlmiacich materiálov vrátane patentovanej pamäťovej peny Intelli-Fit™), Guard Surround Safety™ (dodatočný prvok pridávajúci deformačnú zónu pre ochranu pri náraze z boku).

Prajeme šťastnú ruku pri výbere autosedačky. Nezabudnite nás odoberať, aby Vám neunikli žiadne novinky zo sveta autosedačiek 🙂

S prianím pekného dňa,
Simonka
poradkyňa pri výbere
Kočíky a autosedačky na www.babytrend.sk
Facebook: Babytrend.sk.